Domů>Doutníky Honduraské>Alec Bradley Texas Lancero 10 ...

Alec Bradley Texas Lancero 10 kusů

Kód výrobku: 2082
Dostupnost: SKLADEM
Vaše cena: 2 570 Kč
Tenhle doutník je teda pořádný “macek” a do rukou by ho měli dostat spíše zkušení milovníci prémiového kuřiva. Se svým prstýnkem č.70 patří mezi opravdu velké, robustní doutníky, kterých na trhu moc není. V USA se říká, že v Texasu je všechno největší, proto i tento doutník nese stejný název.Doutník je perfektně ubalen, tělo rovné, krásně hladké, zakončené tzv. pigtailem. Jako plnivo je zde použita směs z Kostariky, Hondurasu a Nikaraguy. Krycí list je z Nikaragujských tabákových rostlin. Chuť je skvěle vyvážená a lahodná, v kouři najdeme poznámky cedrového dřeva, pražených ořechů, orientálního koření a vlhké zeminy. Tento doutník je opravdový speciál, nadchne vás i Vaše okolí.

Alec Bradley Texas Lancero 1 kus

Alec Bradley Texas Lancero 1 kus

Tenhle doutník je teda pořádný “macek” a do rukou by ho měli dostat spíše zkušen...

Cena: 257,00 Kč

detail

Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

facebook Planetadoutníků.cz

Elektronické obojky pro psy za skvělé ceny. elektronická cigareta (e-cigareta) se stává stále známější a oblíbenější. V našem sortimentu najdete vtipné dárky pro muže mnoha variací. Internetový obchod Extra-dárečky.cz se zaměřuje na prodej moderních a originálních dárků, ale také menších dárečků a gadgets. Originální dárky pro muže a ženy nejen k narozeninám. Prodáváme levné netradiční dárky a originální dárečky z celého světa. Vybírejte dárky k narozeninám na Levné-dárečky.cz a staňte se očekávaným hostem všech narozeninových oslav. Hledáte vhodné dárky pro muže k narozeninám? Nechte se inspirovat naší nabídkou dárků!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Levné a kvalitní nože pro každého. Kvalitní elektronika, baterie, akumulátory a adaptéry za nízké ceny. Jízdní kola pro každého cyklistu. Army shop pro všechny fanoušky military a outdoor stylu.

Jemar Indian Mohawk

Jemar Indian Mohawk

Cena: 4 391,00 Kč

koupit

Humidor Adorini Cedro II

Humidor Adorini Cedro II

Cena: 7 699,00 Kč

koupit

El Centurion Toro 1 kus

El Centurion Toro 1 kus

Cena: 208,00 Kč

koupit

Humidor Black Present

Humidor Black Present

Cena: 2 299,00 Kč

koupit

La Opulencia Toro 1 kus

La Opulencia Toro 1 kus

Cena: 367,00 Kč

koupit
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte Další informace